نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین سریال جدید سال 2013 از نگاه شما؟

رأی دهندگان
32. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Hannibal

11 34.38%
  • Orphan Black

0 0%
  • Vikings

3 9.38%
  • Utopia

2 6.25%
  • Americans

1 3.13%
  • House Of Cards

3 9.38%
  • Rectify

6 18.75%
  • The Returned

1 3.13%
  • Under The Dome

3 9.38%
  • The Bridge

0 0%
  • سایر سریال ها

2 6.25%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: [●] معرفی بهترین سریال های جدید سال 2013

موضوع ها
    235
    سپاس
    6,781

10,164سپاس شده در 1,929 پست
    نوشته های وبلاگ
    4

مدال های من

پیش فرض [●] معرفی بهترین سریال های جدید سال 2013

.

بهترین سریال های جدید سال 2013

اکنون که فصل تابستان است،همه ما اوقات فراغت بیشتری برای انتخاب وتماشای سریال های جدید داریم.با وجود خلائی که هم اکنون از نبود سریال های موفقی چون واکینگ دد و گیم آف ترونز حس میشود، و از طرفی سریال های طلایی آمریکا چون بریکنگ بد و دکستر هم در این تابستان فصل پایانی خود را سپری خواهند کرد،بسیاری از بینندگان ممکن است احساس پوچی و سرما در زمینه سریال بینی کنند.پس طبیعی است که بسیاری از بینندگان در جستوجوی بهترین سریال های جدید باشند و قطعا انتخاب از بین این همه سریالِ جدید کار سختی به نظر می رسد،مخصوصا انتخاب از بین قاتلان سریالی،دسیسه چینی ها،توطئه های سیاسی،زامبی ها، سریال های پلیسی،سریال های پررمز و راز، و یا درام های عالی...

پس برای انتخاب بهترین ها با ما همراه شوید.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦

1- Hannibalاز شبکه NBC

هانیبال شناخته شده ترین قاتل سریالی است که تاکنون فیلم های زیادی از آن ساخته شده است.هانیبال شخصیتی خیالی از مجموعه رمان های توماس هریس است . اوج جذابیت های آن بازی آنتونی هاپکینز در نقش لکتر بود،با این وجود تهیه کننده سریال تلویزیونی هانیبال برایان فولر اعلام کرد که هانیال جدید هم جذابیت های خاصِ خودش را خواهد داشت و داستان هم دارای تفاوت هایی است.بازی فوق العاده مَدز میکلسن در نقش هانیبال لکتر از نقاط قوت سریال است.صحنه های خشونت آمیز این سریال برای اولین بار از شبکه nbcپخش شده است و این سریال هیجان انگیز و جذاب بیینده های زیادی را جذب کرده و ما هم اکنون برای دیدن فصل دوم آن بسیار هیجان زده ایم.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

2-Orphan Black از شبکه BBC Ameriaca

سریال "سیاه یتیم" یک سریال علمی-تخیلی است که فصل اول آن توانست نظرات همگان را به خود جلب کند و امتیازهای خوبی را از آن خود کند.تاتیانا مسالانی که بازیگر نقش اصلی سریال در نقش "سارا" است یکی از مهمترین عوامل موفقیت سریال است،او تاکنون نامزد دریافت بسیاری از جوایز تلویزیونی سالانه شده است. و برنده جایزه بهترین بازیگر زن درام در سومین مراسم منتقدان سال تلویزیون شد.تاتیانا توانسته ستایش های بسیاری برای تحقق این نقش بدست آورد.یتیم سیاه دارای یک داستان جذاب،هیجان انگیز و البته سرگرم کننده است ،با محورت یک زن قوی و خود ساخته. داستان سریال درباره زندگی دختری به نام سارا است ،او دختر فقیری است که بیشتر زندگی اش را در خیابان ها می گذراند.تا اینکه روزی شاهد زندگی خودکشی زنی است که کاملا شبیه اوست و پس از مرگ این زن سارا متوجه می شود که او یک کلون است و در ادامه متوجه می شود که یک قاتل حرفه ای به دنبال این کلون هاست و ادامه ماجراها....

3-Vikings از شبکه History

اولین درامِ تهاجمی
    شبکه هیستوری،نه تنها یک قمار هوشمندانه برای بهتر شدن رتبه بندی شبکه بود ،بلکه یکی از برترین سریال ها به لحاظ ادبی و بصری در بین سریال های جدید است.و کاملا واضح است که مایکل هرست تهیه کنده سریال سود فراوانی به خاطر نوشتن 9 قسمت فصل اول بدست آورده است.سریال واکینگ ها برگرفته از یک داستان واقعی و در زمانی روایت می شود که دین مسیحیت تازه رواج پیدا کرده است.وایکینگ ها جویندگان شجاعی بودند که از میان امواج خروشان اطلس گذر کرده و به شمال آمریکا گام نهاند.اگر چه متاسفانه بازی گابریل بایرن زیاد عالی از آب در نیامده است،اما از نیمه های فصل شخصیتش پیچده تر میشود و جزئیات جدیدی از او آشکار می شود.این مجموعه یک سریال تاریخی قرون وسطایی عالی است.

4-Utopia از شبکه 4

آرمان شهرِ دنیس کلی برای من به عنوان یک بیینده وحی مطلق به شمار می آید.پیش از این هرگز چنین نماهای سرسبز و جذاب و داستان گویی صریح ندیده بودم.تنها در شش قسمت ،سریال تعدادی شخصیت های نامتجانس را دنبال می کند.این افراد از دست افراد شبکه نمی توانند فرار کنند و ما همراه با آنها می شویم.یکی از بهترین نکات این سریال این است که ما درمیابیم همه نگرانی هایی ها ریشه در واقعیت دارد.این سریال بریتانیایی از همان آغاز قسمت اول طوری شما را جذب خود می کند که انتظار برای قسمت بعدی بسیار سخت می شود.گفتن بیش از این از سریال خطر لو رفتن داستان را زیاد می کند.پس اگر عاشق سریال های جنایی-ترسناک ،رازآلود،همراه با تم تکنولوژیک است دیدن این سریال را ازدست ندهید

●●●●●
    ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

5
    -Americans از شبکه FX

آمریکایی ها سریال بسیار خوش ساختی است که بدون شک نامزد گرفتن جوایز بسیاری در مراسم تلویزیونی سالانه خواهد بود.آمریکایی ها از همان آغاز مورد توجه و تحسین اکثریت منتقدین قرار گرفت. داستان سریال درباره ازدواج پیچیده دو شهروند آمریکایی است که در حوزه وانشگتن زندگی می کنند،ازدواجی بدون عشق و تنها برای پوشش بهتر آنان،مشکل از جایی آغاز می شود که آن ها عاشق یکدیگر می شوند؛علاقه ای که باید از روس ها و آمریکایی ها پنهان بماند.مدیر اجرایی سریال گراهام یاست است که مدیر سریال های موفقی چون"جاستیفاید" و "فالینگ اسکیز" نیز بوده است،مهمتر از این ها او خود یک مامور CIA بوده که مطمئنا در نوشتن این سریال جاسوسی به او کمک بسیاری کرده است. گراهام می گوید:ما به این سریال افتخار می کنیم،آمریکایی ها سریال محکم و تمام عیاری است که چیزی فراتر از سریال های دیگر است
    .

6-House Of Cards از شبکه Netflix

سریال خانه کارت ها یک سریال با تم سیاسی از شبکه نتفلیکس است.در این سریال ما شاهد تلاش های فرانک آندروود و دست های پشت پرده در آمریکا خواهیم بود.توطئه ها و جنایاتی که برای بدست آوردن قدرت صورت می گیرد.سریال داستان خیانت ها،قدرت طلبی ها و شهوت رانی های پشت پرده حکومت آمریکاست. نسخه قدیمی تر این سریال در سال 1990 از تلویزیون پخش شد که سریال بسیار موفقی هم بود و توانست جایزه امی را نیز از آن خود کند..دیوید فینچر که پیش از این کارگردانی فیلم دختری با خالکوبی اژدها را بر عهده داشت ، کارگردان موفق این سریال است..علاوه بر این بازیگران مطرحی همچون کوین اسپیسیسی و رابین رایت در این سریال حضور دارند.سریال توانسته استامتیازهای قابل توجهی را از آن خود کند و یک سریال شاهکار در زمینه سریال های سیاسی- جنایی محسوب می شود

7-
    Rectify از شبکه Sundance

اگر شما از تماشای یک پلیس به دنبال قاتل سریالی،حماسه شوالیه ها،توطئه های سطح بالا و زامبی ها خسته شده اید،رکتیفای می تواند برای شما همانند یک چای آرامبخش باشد.رکتیفای اولین سریال اصیل شبکه ...است که تهیه کننده موفق برکینگ بد مسئول ساخت این سریال است. داستان زندگی دنیل هلدن را دنبال می کند که پس از 19 سال که به جرم تجاوز و قتل دوست دخترش در زندان بوده است،بی گناه تشخیص داده و آزاد می شود.حالا نگاه او به دنیای آزاد فرق کرده است.سریال با وجود این که تنها 6 قسمت است اما از همان ابتدا امتیازهای بالایی را بدست آورد و داستان به قدری گیرا و جذاب است که توانایی پلک زدن را نیز از شما می گیرد.شخصیت اصلی سریال دارای پیچیدگی های زیادی است،مردی که بیش از نیمی از عمرش را دز زندان بوده و حالا در برقراری ارتباط با دیگران دچار مشکل است و کسی نمی داند چرا او به جرمی نکردده اعتراف کرده است!!پس حقیقت ماجرا جیست...؟

8-The Returned از شبکه 4

بر خلاف سریال "پل" شبکه fx که تولید اصلی آن بر پایه مجموعه ای قدیمی با همین نام است،رستاخیز در واقع تنها یک اقتباس از یک فیلم در سال 2004 است که بعد از 20 سال اولین فیلم درامی بود که به طور کامل در شبکه 4 زیر نویس شد.در حقیقت تهیه کننده سریال "فبریک گابرت " در آغاز سفارش نوشتن یک فیلمنامه بر پایه یک زن و شوهر را داده بود.سریال رستاخیز یک سریال قوی همراه با سکانس های فراموش ناشدنی است که روایتگر بازگشت مُردگان در همان سن و سالی است که مرده اند،که این بازگشت همراه با اتفاقات فوق العاده و غیره منتظره ای است.یکی از نقاط قوت سریال علاوه بر داستان جذاب و گیرا ،موسیقی بی نظیر آن است. این سریال فرانسوی تنها 8 قمست است که تاکنون با استقبال بی نظیر بینندگان مخصوصا در خود فرانسه روبرو شده است.

9-Under The Dome از شبکه CBS

قطعا من نمی خواهم به شما بگویم که فقط به خاطر تهیه کنندگان معروف آن برایان.ک و استیفن کینگبه تماشای این سریال بنشیند،چرا که علاوه بر این ها زیر گنبد نشان داده که یک سریال موفق است.سریال بر گفته شده از رمانی است و تهیه کنندگان تمام سعی خود را کرده اند تا به کتاب وفادار بمانند.سریال داستان شهری است که در یک روز معمولی توسط هاله ای احاطه می شود که دیگر کسی نمی تونپاند به شهر وارد یا خارج شود،در همین حال هواپیمایی هم به داخل شهر سقوط می کند و ما شاهد تلاش ها وزندگی مردمان این شهر خواهیم بود.زیر گنبد یک سریال خوب معمایی در قاب تلویزیون است که پر از هیجان و پتانسیل های تبدیل شدن به یک سریال ماندگار را دارد.

10
    -The Bridge از شبکه FX

بینندگان همیشه عاشق سریال های خوب پلیسی بوده اند.پُل یک سریال درام-پلیسی است که تهیه کنندگی آن بر عهده مردیث استیم و اِلوود رید است و نویسنده های سریال موفق"هوملند" است. این سریال بر گرفته شده از یک سریال سوئدی-دانمارکی به همین نام است،که این سریال در این کشورها توانست بیندگان فراوانی را جذب کند.این سریال روایتگر تحقیقات مشترک مقامات آمریکایی و مکزیکی به دنبال کشف قتلی که در مرز مشترک این دو کشور به وقع پیوسته است. دایان کروگر در نقش پلیس آمریکایی و دیمین بیکر در نقش گارگاه مکزیکی سعی در حل رازهای این پرونده خواهند کرد.پس اگر شما هم جزء بییندگان علاقه مند به سریال های خوب پلیسی-معمایی هستید،دیدن این سریال را از دست ندهید.

شما کدام یک از این سریال ها را موفق به تماشا شده اید و کدام را بیشتر از همه دوست دارید؟
    به دوستان خود کدام سریال را پیشنهاد می دهید؟

2. --

موضوع ها
    89
    سپاس
    6,687

9,788سپاس شده در 2,677 پست
    نوشته های وبلاگ
    3

مدال های من

پیش فرض پاسخ : [●] معرفی بهترین سریال های جدید سال 2013

انتخاب سختی بود بین رکتیفای و هاوس او کاردز و اوتوپیا و هانیبال و ...
    اما هانیبال رو انتخاب کردم
    دلیلم ندارم شاید بخاطر اینکه دکترو بیشتر دوس دارم
    در این پست 1 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.

Comin' Really Sooon

4. 6 کاربر از پست مفید SinisterAll تشکر کرده اند .

5. --

موضوع ها
    119
    سپاس
    512

1,663سپاس شده در 432 پست

مدال های من

orphan black باحاله !
    فقط یکی جا موند اونم نظر منه البت سریال بدی نبود Rough بود

7. 4 کاربر از پست مفید departedhunt تشکر کرده اند .

8. --

موضوع ها
    30
    سپاس
    5,880

4,395سپاس شده در 1,135 پست

مدال های من

ممنون بابت تاپیک
    من هیچ کدوم رو ندیدم، طبیعتا نباید توی نظرسنجی رای بدم و این تاپیک بهترین فرصت ـه ببینم از بین این 10 تا کدوم بیشترین رای رو میاره برم همون رو ببینم

ECHTE LIEBE

10. 5 کاربر از پست مفید No-Enemy تشکر کرده اند .

11. --

موضوع ها
    41
    سپاس
    5,828

4,308سپاس شده در 1,319 پست
    نوشته های وبلاگ
    3

مدال های من

رکتیفای و آندر د دوم رو دیدم فقط

در مورد سریال دومی که با یه قسمت نمیشه نظر داد پس هیچی

ولی رکتیفای رو خیلی باهاش کیف کردم . سریال خیلی قشنگی بود بنابرین با پررویی تمام و ندیدن هاوس اف کاردز و هانیبال به رکتیفای رای میدم
    در این پست 1 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.

13. 5 کاربر از پست مفید '_ DOI_' تشکر کرده اند .

14. --

موضوع ها
    28
    سپاس
    3,403

1,629سپاس شده در 663 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

سخت بود بین هانیبال و هاوس اف کاردز.......ولی هاوس اف کاردز تحسین شده تره !
    under the dome !

در این پست 2 کلمه به صورت خودکار جهت آسودگی کاربران به بخش مورد نظر لینک شده اند.
    This Is My Design,

16. 3 کاربر از پست مفید Greeni تشکر کرده اند .

17. --

موضوع ها
    241
    سپاس
    19,876

10,733سپاس شده در 2,734 پست

مدال های من

من از بین این 10 تا سریال Hannibal رو دیدم که خیلی خوب بود از چیزی که انتظار داشتم بهتر بود به همه پیشنهاد میکنم ببیننش . The Americans هم خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا زیاد طرفدار نداره یا شاید من اینطوری احساس میکنم Under the Doom هم با این که 1 قسمتش پخش شده ولی من خوشم اومد ، ادامش میدم . و اما Rectify که بهش رأی دادم ، عالیه ، خیلی وقت بود سریال به این قشنگی ندیده بودم ، یه درام تلخ و تاریک که خیلی هم سنگین بود . 6 قسمت هم بیشتر نیست فصل اولش ، پس 100 درصد به همه پیشنهاد میکنم

19. 5 کاربر از پست مفید Raylan Givens تشکر کرده اند .

20. --
    آندره آ : بدبخت کشوری که قهرمان ندارد. گالیله : نه ، بدبخت کشوری که احتیاج به قهرمان دارد...

موضوع ها
    20
    سپاس
    1,152

4,040سپاس شده در 1,253 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

مدال های من

تو این لیست هانیبال .رکتیفای ، orphan black رو دیدم
    هانیبال : یه سریال عالی با کاراکترهای جذاب و داستان پر کشش .سریالی که میتونه از مخاطبش جلو بزنه و مخاطبش رو غافلگیر کنه .یه هانیبال باهوش که توسط نویسنده های باهوش خلق شده و نوشته شده .

رکتیفای : میتونست شاهکار باشه اما سریال باداشتن موضوع بکر و منحصر به فردش در حد متوسط درجا میزنه.

ارفان بلک : تا قسمت سوم هم بنظرم خیلی تکراری میومد اما بعدش برام جذاب شد . اخرای فصل سطحش واقعا بالا رفت . یه سریال علمی تخیلی هوشمندانه و سطح بالا (نه یه سریال پرمدعا و کسل کننده مثل فالینگ اسکای یا الفاز یا ترانوا )

22. 3 کاربر از پست مفید شازده کوچولو تشکر کرده اند .

23. --

موضوع ها
    330
    سپاس
    21,427

25,980سپاس شده در 6,426 پست
    نوشته های وبلاگ
    15

مدال های من

Rectify عالی ترین و بهترین درام سریالی هستش که تو 1-2 دو سال گذشته دیدم ! اصلا مشابه نداره که بخوام مثال بزنم... شاید تنها رقیبش تو درام و نشون دادن فضای احساسی فصل یک کیلینگ باشه..

25. 6 کاربر از پست مفید Chandler Bing تشکر کرده اند .

26. --

موضوع ها
    196
    سپاس
    4,764

7,624سپاس شده در 1,607 پست
    نوشته های وبلاگ
    11

مدال های من

هیچکدوم رو جز هانیبال ندیدم بقیه هم بنظرم مزخرفن
    پس ... اِمم ... به هانیبال رای دادم O_o

البته Bates Motel از همشون سر تره،
    اون اصن یه چیز دیگه ـس •_-
    ویرایش توسط Johnny Depp : 07-02-2013 در ساعت 12:56 AM

__________________________________________________ ____________________________

28. 4 کاربر از پست مفید Johnny Depp تشکر کرده اند .

29. --

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

موضوع های مشابه

1. پاسخ ها: 12
    آخرين نوشته: 07-27-2013, 12:37 AM
  2. بهترین سریال از دید شما؟
    توسط ferrari در انجمن مباحث متفرقه سریالی
    پاسخ ها: 76
    آخرين نوشته: 04-13-2013, 05:48 PM
  3. معرفی بهترین سریالهای بلند امریکایی
    توسط yaldaye84 در انجمن بحث و معرفي سریال‌های متفرقه
    پاسخ ها: 57